Suplování

EKOKURZ: VI + Pg + Hl; zbývající žáci dochází do 2. ročníku
ZSV workshop moderních dějin " Zítra celá země" 3. r: ZRUŠENO

Suplování:   Středa 5.10.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 5.10.2022 (12:26)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

VI

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hlásná Danuša

-

..

..

..

Fj

Ča

-

-

-

Máchová Štěpánka

..

-

Su

-

..

..

-

..

-

Pergeltová Drahomíra

..

Ří

-

-

Mj

..

-

-

-

Semerádová Eva

..

Sp

-

..

-

-

-

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Čapek Miloš

6.hod

supl. (Hl)

FYZ

1

(2B)

 
 

8.hod

navíc

FYZ

V

(FYZ)

 
 

8.hod

odpadá

FYZ

V (AjCf)

 

zrušeno

 

9.hod

navíc

FYZ

V

(FYZ)

 
 

9.hod

odpadá

FYZ

1 (AjOb)

 

zrušeno

Čapková Erika

před 3. hodinou dohled 2. patro

 

Fejtová Blanka

5.hod

supl. (Hl)

ANJ

2

(CHE)

 

Griz Antkowiak Alexandra

4.hod

odpadá

VYV

VI (Vyv)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

VYV

VI (Vyv)

 

Exkurze

Králová Hana

4.hod

navíc

ANJ

II (AjKr)

(ČERV)

 

Lukjanova Svetlana

před 2. hodinou dohled Přízemí

 

Malá Jana

4.hod

odpadá

HUV

VI (Huv)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Pg)

HUV

IV (AjCf)

(AULA)

 
 

5.hod

odpadá

HUV

VI (Huv)

 

Exkurze

Musilová Šárka

8.hod

přesun <<

DEJ

3

(1A)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

DEJ

3

 

na 8.hod

Říhová Jana

2.hod

spojeno (Pg)

FRJ

2 (Frj)

(2B)

 
 

6.hod

odpadá

NEJ

VI (Nej)

 

Exkurze

Sprengerová Jana

2.hod

supl. (Se)

DEJ

III

(2C)

 

Surynek Radek

3.hod

supl. (Má)

FYZ

III

(1C)

 

Valentová Dana

4.hod

navíc

ANJ

II (AjVa)

(2A)

 

Veverka Jan

3.hod

odpadá

ZMP

VI

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

II

1.hod

BIO

   

odpadá

 

(Má)

 

4.hod

ANJ

AjVa

(2A)

navíc

Valentová Dana

 
 

4.hod

ANJ

AjKr

(ČERV)

navíc

Králová Hana

 
 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Se)

III

2.hod

DEJ

 

(2C)

supluje

Sprengerová Jana

(Se)

 

3.hod

FYZ

 

(1C)

supluje

Surynek Radek

(Má)

IV

5.hod

HUV

AjCf

(AULA)

supluje

Malá Jana

(Pg)

 

8.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Má)

1

6.hod

FYZ

 

(2B)

supluje

Čapek Miloš

(Hl)

 

9.hod

FYZ

AjOb

 

odpadá

 

(Ča)

V

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Se)

 

8.hod

FYZ

 

(FYZ)

navíc

Čapek Miloš

 
 

8.hod

FYZ

AjCf

 

odpadá

 

(Ča)

 

9.hod

FYZ

 

(FYZ)

navíc

Čapek Miloš

 

2

2.hod

FRJ

Frj

(2B)

spojí

Říhová Jana

zadána práce

 

5.hod

ANJ

 

(CHE)

supluje

Fejtová Blanka

(Hl)

VI

1.- 7. hod Exkurze

3

3.hod

SCH

cSch

 

odpadá

 

(Hl)

 

4.hod

SCH

cSch

 

odpadá

 

(Hl)

 

5.hod

SCB

aScb

 

odpadá

 

(Má)

 

6.hod

SCB

aScb

 

odpadá

 

(Má)

 

8.hod

DEJ

 

(1A)

přesun <<

Musilová Šárka

z 9.hod

 

8.hod

MAT

   

odpadá

 

(Se)

 

9.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 8.hod

VII

3.hod

SCH

cSch

 

odpadá

 

(Hl)

 

4.hod

SCH

cSch

 

odpadá

 

(Hl)

 

5.hod

SCB

aScb

 

odpadá

 

(Má)

 

6.hod

SCB

aScb

 

odpadá

 

(Má)

 

Zpracováno v systému Bakaláři