Suplování

Suplování:   Středa 6.11.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 5.11.2019 (10:59)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

IV

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

1

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

V

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

2

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bendová Jarmila

 

Fj

-

-

-

-

-

-

-

Coufalová Ivona

-

-

Ht

..

-

..

-

-

-

Čapková Erika

..

..

Čp

..

-

-

-

-

-

-

Čeledová Iva

..

Mu

..

..

..

-

-

-

-

-

Králová Hana

   

-

..

-

-

Hl

..

..

-

Musilová Šárka

   

-

Mich

           

Sprengerová Jana

   

-

Mich

           

Valentová Dana

..

-

Ht

Fj

-

Hl

..

..

-

Veverka Jan

..

..

-

..

Mj

-

..

-

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

2.- 10. hod Exkurze

Bílek David

1.hod

odpadá

CHE

2

 

Exkurze

Brabencová Martina

2.hod

odpadá

TEV

V (Dív)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

TEV

1 (Dív)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

TEV

1 (Dív)

 

Exkurze

Čapek Miloš

3.hod

odpadá

FYZ

1

 

Exkurze

Čapková Erika

1.- 10. hod Exkurze

Čapková Zuzana

3.hod

supl. (EČ)

MAT

VII

(2C)

 

Čeledová Iva

1.- 10. hod Exkurze

Fejtová Blanka

2.hod

supl. (Be)

ANJ

4

(1A)

 
 

4.hod

spojeno (Val)

ANJ

VI (AjVa)

(3B)

 

Hlásná Danuša

7.hod

spojeno (Val)

BIO

III (AjVa)

(BIO)

 
 

7.hod

supl. (Kr)

BIO

III (AjKr)

(BIO)

 

Hošek Daniel

2.hod

odpadá

ICT

1 (AjOb)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

ICT

V (AjVa)

 

Exkurze

Hutňanová Zuzana

3.hod

spojeno (Val)

ANJ

II (AjVa)

(VYV)

 
 

3.hod

supl. (Cf)

ANJ

II (AjCf)

(VYV)

 

Jaruška Juraj

1.hod

odpadá

MAT

1

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

MAT

IV

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

MAT

2

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

MAT

V

 

Exkurze

Kynčlová Danuše

1.hod

odpadá

NEJ

IV (NjKá)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Be)

RUJ

VI (Ruj)

(1A)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

1 (NjKá)

 

Exkurze

Lukjanova Svetlana

1.hod

odpadá

FRJ

IV (Frj)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

RUJ

1 (Ruj)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

FRJ

2 (Frj)

 

Exkurze

Máchová Štěpánka

5.hod

supl. (Cf)

ZMP

I (AjCf)

(BIO)

 
 

5.hod

spojeno (Val)

ZMP

I (AjVa)

(BIO)

 
 

7.hod

odpadá

BIO

IV

 

Exkurze

Malá Jana

4.hod

odpadá

HUV

2 (Huv)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Vv)

HUV

II

(AULA)

 

Musilová Šárka

2.hod

supl. (Če)

DEJ

I

(2A)

 
 

9.hod

odpadá

DEJ

2

 

Exkurze

Pergeltová Drahomíra

3.hod

odpadá

FRJ

V (Frj)

 

Exkurze

Řehoutová Dana

1.hod

odpadá

NEJ

IV (NjŘe)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

NEJ

V (Nej)

 

Exkurze

Sprengerová Jana

8.hod

odpadá

DEJ

V

 

Exkurze

Svojitková Oldřiška

5.hod

odpadá

NEJ

1 (NjSv)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

NEJ

2 (Nej)

 

Exkurze

Šrámková Monika

1.hod

odpadá

ICT

V (AjCf)

 

Exkurze

Švancar Petr

2.hod

odpadá

TEV

V (Chl)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

TEV

1 (Chl)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

TEV

1 (Chl)

 

Exkurze

Veverka Jan

1.- 10. hod Exkurze

Michalcová Ivana

4.hod

spojeno (Sp)

SVS

VII (bSVS)+

(2C)

 
 

4.hod

supl. (Mu)

SVS

VII (bSV2)+

(2C)

zadána práce

Vančátová Anna

4.hod

odpadá

VYV

2 (Vyv)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

VYV

2 (Vyv)

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

I

2.hod

DEJ

 

(2A)

supluje

Musilová Šárka

(Če)

 

5.hod

ZMP

AjCf

(BIO)

supluje

Máchová Štěpánka

(Cf)

 

5.hod

ZMP

AjVa

(BIO)

spojí

Máchová Štěpánka

(Val)

II

3.hod

ANJ

AjVa

(VYV)

spojí

Hutňanová Zuzana

(Val)

 

3.hod

ANJ

AjCf

(VYV)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Cf)

 

5.hod

HUV

 

(AULA)

supluje

Malá Jana

(Vv)

III

7.hod

BIO

AjVa

(BIO)

spojí

Hlásná Danuša

(Val)

 

7.hod

BIO

AjKr

(BIO)

supluje

Hlásná Danuša

(Kr)

IV

1.- 10. hod Exkurze

1

1.- 10. hod Exkurze

V

1.- 10. hod Exkurze

2

1.- 10. hod Exkurze

VI

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Če)

 

3.hod

RUJ

Ruj

(1A)

supluje

Kynčlová Danuše

(Be)

 

4.hod

ANJ

AjVa

(3B)

spojí

Fejtová Blanka

(Val)

3

1.hod

LTS

cLTS

 

odpadá

 

(EČ)

 

1.hod

SCZ

cSCZ

 

odpadá

 

(Vv)

 

2.hod

LTS

cLTS

 

odpadá

 

(EČ)

 

2.hod

SCZ

cSCZ

 

odpadá

 

(Vv)

 

4.hod

SVS

bSVS

(2C)

spojí

Michalcová Ivana

(Sp)

 

4.hod

SVS

bSV2

(2C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce

VII

1.hod

LTS

cLTS

 

odpadá

 

(EČ)

 

1.hod

SCZ

cSCZ

 

odpadá

 

(Vv)

 

2.hod

LTS

cLTS

 

odpadá

 

(EČ)

 

2.hod

SCZ

cSCZ

 

odpadá

 

(Vv)

 

3.hod

MAT

 

(2C)

supluje

Čapková Zuzana

(EČ)

 

4.hod

SVS

bSVS

(2C)

spojí

Michalcová Ivana

(Sp)

 

4.hod

SVS

bSV2

(2C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce

 

8.hod

KAJ

KAjK

 

odpadá

 

(Kr)

 

8.hod

KAJ

KAjV

 

odpadá

 

(Val)

 

9.hod

KAJ

KAjK

 

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

KAJ

KAjV

 

odpadá

 

(Val)

4

2.hod

ANJ

 

(1A)

supluje

Fejtová Blanka

(Be)

 

4.hod

LTS

cLTS

 

odpadá

 

(Če)

 

5.hod

LTS

cLTS

 

odpadá

 

(Če)

VIII

4.hod

LTS

cLTS

 

odpadá

 

(Če)

 

5.hod

LTS

cLTS

 

odpadá

 

(Če)

HUMAN RIGHTS (projekt Erasmus+): konference Norsko, Cf + Val + 6 účastníků

DIVADLO:
- Velvet Havel (Divadlo na zábradlí): IV + V + Če + EČ
- Oběd u Wittgensteina (Stavovské divadlo): 1. + 2. + Be + Vv

BESEDA s Martou Kubišovou (Muzeum Dobříš): SCD 4 VIII + část VI + Mu + Sp

 

Zpracováno v systému Bakaláři