Suplování

Suplování:   Čtvrtek 24.10.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 23.10.2019 (16:20)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Brabencová Martina

Šc

Šc

Šc

Šc

-

-

-

-

-

-

Malá Jana

Du

Du

-

Du

Du

-

Du

Du

Du

 

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

HNĚD

NENÍ

NENÍ

NENÍ

NENÍ

NENÍ

NENÍ

NENÍ

NENÍ

NENÍ

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Cypriánová Marcela

7.hod

změna

BIO

V

(2A)

BIO v rekonstrukci

 

8.hod

změna

BIO

II

(CHE)

BIO v rekonstrukci

Dušek Martin

1.hod

supl. (Mj)

HUV

1 (Huv)

(AULA)

 
 

2.hod

supl. (Mj)

HUV

1 (Huv)

(AULA)

 
 

4.hod

supl. (Mj)

HUV

V (Huv)

(AULA)

 
 

5.hod

supl. (Mj)

HUV

V (Huv)

(AULA)

 
 

7.hod

supl. (Mj)

HUV

II

(AULA)

 
 

8.hod

supl. (Mj)

HUV

IV

(AULA)

 
 

9.hod

supl. (Mj)

HUV

III

(AULA)

 

Hlásná Danuša

5.hod

změna

BIO

VII

(CHE)

BIO v rekonstrukci

Jaruška Juraj

4.hod

změna

MAT

1

(ČERV)

 

Obermajerová Anita

5.hod

změna

ANJ

1 (AjOb)

(ČERV)

 
 

7.hod

změna

ANJ

1 (AjOb)

(ČERV)

 

Šrámková Monika

4.hod

změna

MAT

3

(FYZ)

 

Švancar Petr

1.hod

spojeno (Bá)

TEV

VII (Dív)

(POLE)

 
 

2.hod

spojeno (Bá)

TEV

VII (Dív)

(POLE)

 
 

3.hod

spojeno (Bá)

TEV

I (Dív)

(POLE)

 
 

4.hod

spojeno (Bá)

TEV

IV (Dív)

(POLE)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

3.hod

TEV

Dív

(POLE)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

II

7.hod

HUV

 

(AULA)

supluje

Dušek Martin

(Mj)

 

8.hod

BIO

 

(CHE)

změna

Cypriánová Marcela

BIO v rekonstrukci

III

9.hod

HUV

 

(AULA)

supluje

Dušek Martin

(Mj)

IV

4.hod

TEV

Dív

(POLE)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

 

8.hod

HUV

 

(AULA)

supluje

Dušek Martin

(Mj)

1

1.hod

HUV

Huv

(AULA)

supluje

Dušek Martin

(Mj)

 

2.hod

HUV

Huv

(AULA)

supluje

Dušek Martin

(Mj)

 

4.hod

MAT

 

(ČERV)

změna

Jaruška Juraj

 
 

5.hod

ANJ

AjOb

(ČERV)

změna

Obermajerová Anita

 
 

7.hod

ANJ

AjOb

(ČERV)

změna

Obermajerová Anita

 

V

4.hod

HUV

Huv

(AULA)

supluje

Dušek Martin

(Mj)

 

5.hod

HUV

Huv

(AULA)

supluje

Dušek Martin

(Mj)

 

7.hod

BIO

 

(2A)

změna

Cypriánová Marcela

BIO v rekonstrukci

3

4.hod

MAT

 

(FYZ)

změna

Šrámková Monika

 

VII

1.hod

TEV

Dív

(POLE)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

 

2.hod

TEV

Dív

(POLE)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

 

5.hod

BIO

 

(CHE)

změna

Hlásná Danuša

BIO v rekonstrukci

HNĚDÁ: kontrola KÚ Stč kraje, prosíme nerušit

 

Zpracováno v systému Bakaláři