Suplování

Suplování:   Čtvrtek 19.9.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 17.9.2019 (18:30)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Brabencová Martina

Šc

Šc

Šc

Šc

           

Hlásná Danuša

 

Čp

-

-

Ča

-

Sv

-

-

 

Králová Hana

..

..

-

         

Pergeltová Drahomíra

Kub

Be

Ře

Če

-

-

-

..

-

-

Sprengerová Jana

           

-

Ht

-

 

Tománková Jana

-

..

Mich

Mich

-

         

Valentová Dana

..

Cf

-

..

..

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

2.hod

supl. (Pg)

CJL

3

(1C)

 

Coufalová Ivona

2.hod

spojeno (Val)

ANJ

II (AjVa)

(2B)

 
 

4.hod

navíc

ANJ

I (AjCf)

(ŽLUT)

 

Čapek Miloš

5.hod

supl. (Hl)

FYZ

VII

(ČERV)

 

Čapková Zuzana

2.hod

supl. (Hl)

MAT

III

(2C)

 

Čeledová Iva

4.hod

supl. (Pg)

CJL

III

(2B)

 

Hošek Daniel

4.hod

navíc

ANJ

I (AjVa)

(ICT)

 

Hutňanová Zuzana

8.hod

supl. (Sp)

VYV

III

(VYV)

 

Jaruška Juraj

2.hod

navíc

MAT

IV

(3A)

 

Kynčlová Danuše

4.hod

spojeno (Kr)

ANJ

VII (Frj)

(2C)

 
 

5.hod

supl. (Kr)

NEJ

VIII (Nej)

(1C)

 

Lukjanova Svetlana

2.hod

změna

FRJ

2 (Frj)

(ZEL)

 

Řehoutová Dana

2.hod

změna

CJL

VIII

(3C)

 
 

3.hod

spojeno (Pg)

FRJ

III (Frj)

(2B)

 

Sprengerová Jana

1.hod

navíc

OBV

III

(2C)

 

Svojitková Oldřiška

7.hod

supl. (Hl)

CHE

3

(2A)

zadaná práce, info Hl

Švancar Petr

1.hod

spojeno (Bá)

TEV

VII (Dív)

(POLE)

 
 

2.hod

spojeno (Bá)

TEV

VII (Dív)

(POLE)

 
 

3.hod

spojeno (Bá)

TEV

I (Dív)

(POLE)

 
 

4.hod

spojeno (Bá)

TEV

IV (Dív)

(POLE)

 

Michalcová Ivana

3.hod

supl. (Tá)

EKO

VIII (bEKO)+

(1C)

zadána práce, info Tá

 

4.hod

supl. (Tá)

EKO

VIII (bEKO)+

(1C)

zadána práce, info Tá

Kubalíková Marie

1.hod

supl. (Pg)

CJL

3

(1C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

3.hod

TEV

Dív

(POLE)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

 

4.hod

ANJ

AjCf

(ŽLUT)

navíc

Coufalová Ivona

 
 

4.hod

ANJ

AjVa

(ICT)

navíc

Hošek Daniel

 

II

2.hod

ANJ

AjVa

(2B)

spojí

Coufalová Ivona

(Val)

III

1.hod

OBV

 

(2C)

navíc

Sprengerová Jana

 
 

2.hod

MAT

 

(2C)

supluje

Čapková Zuzana

(Hl)

 

3.hod

FRJ

Frj

(2B)

spojí

Řehoutová Dana

(Pg)

 

4.hod

CJL

 

(2B)

supluje

Čeledová Iva

(Pg)

 

8.hod

VYV

 

(VYV)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Sp)

IV

2.hod

MAT

 

(3A)

navíc

Jaruška Juraj

 
 

4.hod

TEV

Dív

(POLE)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

V

8.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Pg)

2

2.hod

FRJ

Frj

(ZEL)

změna

Lukjanova Svetlana

 

3

1.hod

CJL

 

(1C)

supluje

Kubalíková Marie

(Pg)

 

2.hod

CJL

 

(1C)

supluje

Bendová Jarmila

(Pg)

 

7.hod

CHE

 

(2A)

supluje

Svojitková Oldřiška

zadaná práce, info Hl

VII

1.hod

TEV

Dív

(POLE)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

 

2.hod

TEV

Dív

(POLE)

spojí

Švancar Petr

(Bá)

 

4.hod

ANJ

Frj

(2C)

spojí

Kynčlová Danuše

(Kr)

 

5.hod

FYZ

 

(ČERV)

supluje

Čapek Miloš

(Hl)

4

3.hod

EKO

bEKO

(1C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Tá

 

4.hod

EKO

bEKO

(1C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Tá

VIII

2.hod

CJL

 

(3C)

změna

Řehoutová Dana

 
 

3.hod

EKO

bEKO

(1C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Tá

 

4.hod

EKO

bEKO

(1C)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Tá

 

5.hod

NEJ

Nej

(1C)

supluje

Kynčlová Danuše

(Kr)

 

5.hod

ANJ

Frj

 

odpadá

 

(Val)

Spolupráce s DS Dobříš - organizace sportovního dne = Bá + vybraní studenti(seznam = Bá sborovna)

 

Zpracováno v systému Bakaláři