Suplování

Suplování:   Čtvrtek 13.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 12.6.2019 (8:05)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

III

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

3

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brabencová Martina

..

Šr

Hl

LT

-

-

-

-

-

Čapek Miloš

Bíl

Če

-

-

-

-

..

..

-

Hošek Daniel

-

-

Fj

-

-

-

..

-

-

Hutňanová Zuzana

               

..

Králová Hana

..

Val

             

Malá Jana

-

-

-

-

Ht

Ht

..

Švancar Petr

..

Šr

Hl

LT

-

-

-

-

-

Tománková Jana

-

-

-

-

Val

-

-

-

-

Valentová Dana

   

-

-

         

Veverka Jan

-

-

-

Če

-

Ks

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

4.hod

odpadá

CJL

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

Bílek David

1.hod

supl. (Ča)

CHE

1

(1C)

 
 

8.hod

odpadá

CHE

III

 

Kurz (výuka mimo školu)

Cypriánová Marcela

5.hod

odpadá

CHE

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

Čeledová Iva

2.hod

supl. (Ča)

CJL

V

(3B)

 
 

5.hod

supl. (Vv)

CJL

V

(3B)

 

Fejtová Blanka

1.hod

odpadá

ANJ

3 (AjFj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

2.hod

odpadá

ANJ

3 (AjFj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

3.hod

spojeno (Ho)

ANJ

V (AjVa)

(3B)

 
 

7.hod

odpadá

KAJ

3 (AjFj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

8.hod

odpadá

KAJ

3 (AjFj)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Hlásná Danuša

3.hod

supl. (Bá)

BIO

2 (Dív)

(1C)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

BIO

2 (Chl)

(1C)

 

Hutňanová Zuzana

4.hod

odpadá

VYV

III

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

7.hod

spojeno (Mj)

VYV

VI (Huv)

(mim)

 
 

8.hod

spojeno (Mj)

VYV

VI (Huv)

(mim)

 

Kastner Jiří

7.hod

supl. (Vv)

ZMP

I

(CIMR)

 
 

8.hod

změna

ZMP

I

(CIMR)

 

Lorencová Tučanová Jana

4.hod

supl. (Šc)

CHE

V (Chl)

(1C)

 
 

4.hod

spojeno (Bá)

CHE

V (Dív)

(1C)

 

Miškovský Pavel

2.hod

supl. (Vv)

MAT

VI

(2C)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

3

 

Kurz (výuka mimo školu)

Obermajerová Anita

1.hod

odpadá

ANJ

3 (AjOb)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

2.hod

odpadá

ANJ

3 (AjOb)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

7.hod

odpadá

KAJ

3 (AjOb)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

8.hod

odpadá

KAJ

3 (AjOb)

 

Kurz (výuka mimo školu)

Šrámková Monika

1.hod

odpadá

ICT

III (AjCf)

 

Kurz (výuka mimo školu)

 

2.hod

supl. (Šc)

MAT

1 (Chl)

(2B)

 
 

2.hod

spojeno (Bá)

MAT

1 (Dív)

(2B)

 

Valentová Dana

2.hod

změna

ANJ

VII (Frj)

(3A)

 
 

2.hod

spojeno (Kr)

ANJ

VII (Nej)

(3A)

 
 

5.hod

spojeno (Tá)

ANJ

IV (AjCf)

(1B)

 

Vančátová Anna

4.hod

změna

VYV

1 (Vyv)

(AULA)

 
 

4.hod

spojeno (Mj)

VYV

1 (Huv)

(AULA)

 
 

5.hod

změna

VYV

1 (Vyv)

(AULA)

 
 

5.hod

spojeno (Mj)

VYV

1 (Huv)

(AULA)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

7.hod

ZMP

 

(CIMR)

supluje

Kastner Jiří

(Vv)

 

8.hod

ZMP

 

(CIMR)

změna

Kastner Jiří

 
 

9.hod

VYV

   

odpadá

 

(Ht)

IV

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

1.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

5.hod

ANJ

AjCf

(1B)

spojí

Valentová Dana

(Tá)

 

7.hod

FYZ

AjCf

 

odpadá

 

(Ča)

 

8.hod

FYZ

AjVa

 

odpadá

 

(Ča)

1

1.hod

CHE

 

(1C)

supluje

Bílek David

(Ča)

 

2.hod

MAT

Chl

(2B)

supluje

Šrámková Monika

(Šc)

 

2.hod

MAT

Dív

(2B)

spojí

Šrámková Monika

(Bá)

 

4.hod

VYV

Vyv

(AULA)

změna

Vančátová Anna

 
 

4.hod

VYV

Huv

(AULA)

spojí

Vančátová Anna

(Mj)

 

5.hod

VYV

Vyv

(AULA)

změna

Vančátová Anna

 
 

5.hod

VYV

Huv

(AULA)

spojí

Vančátová Anna

(Mj)

 

8.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Vv)

V

2.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Čeledová Iva

(Ča)

 

3.hod

ANJ

AjVa

(3B)

spojí

Fejtová Blanka

(Ho)

 

4.hod

CHE

Chl

(1C)

supluje

Lorencová Tučanová Jana

(Šc)

 

4.hod

CHE

Dív

(1C)

spojí

Lorencová Tučanová Jana

(Bá)

 

5.hod

CJL

 

(3B)

supluje

Čeledová Iva

(Vv)

2

3.hod

BIO

Dív

(1C)

supluje

Hlásná Danuša

(Bá)

 

3.hod

BIO

Chl

(1C)

spojí

Hlásná Danuša

(Šc)

VI

2.hod

MAT

 

(2C)

supluje

Miškovský Pavel

(Vv)

 

7.hod

VYV

Huv

(mim)

spojí

Hutňanová Zuzana

(Mj)

 

8.hod

VYV

Huv

(mim)

spojí

Hutňanová Zuzana

(Mj)

VII

2.hod

ANJ

Frj

(3A)

změna

Valentová Dana

 
 

2.hod

ANJ

Nej

(3A)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

Vernisáž výtvarných prací 2. roč a sexty - od 13,30 v prostorách Cafe Velbloud - organizace = Ht + Db

 

Zpracováno v systému Bakaláři