Suplování

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ: 12.00 – 18.00, výuka končí po 4. vyučovací hodině
Výdej obědů
– ZŠ Dobříš (nižší G) od 13.00 do 13.45
– 2. ZŠ Dobříš (vyšší G) od 12.00 do 12.20; dále 13.30 až 13.45

Suplování:   Úterý 6.12.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 5.12.2022 (13:04)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Griz Antkowiak Alexandra

..

..

-

-

-

..

     

Máchová Štěpánka

-

Se

Hb

Hu

-

-

-

-

-

Říhová Jana

..

Pg

Ms

Ře

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

6.hod

odpadá

CJL

4 (AjFj)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

CJL

3

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

ZSV

3

 

zrušeno

 

před 2. hodinou dohled Přízemí

 

Brabencová Martina

6.hod

odpadá

TEV

II (Dív)

 

zrušeno

Coufalová Ivona

5.hod

odpadá

ANJ

III (AjCf)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ANJ

VII (AjCf)

 

zrušeno

Cypriánová Marcela

5.hod

odpadá

SCB

VIII (aScb)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

BIO

V (AjCf)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

BIO

V (AjCf)

 

zrušeno

Čapek Miloš

5.hod

odpadá

FYZ

1

 

zrušeno

 

8.hod

přesun >>

FYZ

IV (AjCf)

 

na 29.11. 9.hod

Čapková Erika

5.hod

odpadá

CJL

2 (AjKr)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJL

2 (AjFj)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

CJL

VII

 

zrušeno

Čapková Zuzana

5.hod

odpadá

MAT

I

 

zrušeno

Fejtová Blanka

5.hod

odpadá

ANJ

2 (AjFj)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ANJ

VII (AjFj)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

NKAJ

4 (nKAJ)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

NKAJ

4 (nKAJ)+

 

zrušeno

Holubová Miroslava

3.hod

supl. (Má)

CJL

II

(3C)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

II

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJL

I

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

OBV

III

 

zrušeno

Hlásná Danuša

6.hod

odpadá

BIO

VI

 

zrušeno

Hošek Daniel

6.hod

odpadá

ICT

1 (AjFj)

 

zrušeno

Hudečková Zuzana

4.hod

supl. (Má)

CHE

IV

(2A)

 
 

5.hod

odpadá

TEV

VI (Dív)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

CHE

2 (AjFj)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

CHE

2 (AjFj)

 

zrušeno

Jaruška Juraj

6.hod

odpadá

MAT

1 (AjOb)

 

zrušeno

Králová Hana

5.hod

odpadá

ANJ

3 (NjŘí)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ANJ

2 (AjKr)

 

zrušeno

Lukjanova Svetlana

5.hod

odpadá

FRJ

IV (Frj)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

FRJ

VII (Frj)

 

zrušeno

Malá Jana

5.hod

odpadá

EST

VIII (aEst)+

 

zrušeno

Mäsiarová Aneta

3.hod

spojeno (Ří)

NEJ

4 (NjŘí)

(ZEL)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

IV (Nej)

 

zrušeno

Musilová Šárka

6.hod

odpadá

DEJ

3

 

zrušeno

Obermajerová Anita

5.hod

odpadá

ANJ

3 (NjMs)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ANJ

4 (AjOb)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

KAJ

4 (kAJO)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

KAJ

4 (kAJO)

 

zrušeno

Pergeltová Drahomíra

2.hod

změna

FRJ

VI (Frj)

(2B)

 
 

2.hod

spojeno (Ří)

NEJ

VI (Nej)

(2B)

 
 

6.hod

odpadá

FRJ

VIII (Frj)

 

zrušeno

Řehoutová Dana

4.hod

spojeno (Ří)

NEJ

V (NjŘí)

(3C)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

V (AjCf)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NEJ

VIII (Nej)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

NEJ

VII (NjŘe)

 

zrušeno

Říhová Jana

8.hod

odpadá

NEJ

VII (NjŘí)

 

zrušeno

Semerádová Eva

2.hod

supl. (Má)

MAT

II

(1C)

 
 

5.hod

odpadá

SCM

VIII (aScm)+

 

zrušeno

Sprengerová Jana

5.hod

odpadá

SCD

VIII (aScd)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZSV

V

 

zrušeno

Surynek Radek

5.hod

odpadá

ICT

V (AjVa)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

FYZ

III

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

ICT

2 (AjKr)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

ICT

2 (AjKr)

 

zrušeno

Šrámková Monika

5.hod

odpadá

MAT

VII

 

zrušeno

Švancar Petr

5.hod

odpadá

TEV

VI (Chl)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TEV

II (Chl)

 

zrušeno

Valentová Dana

5.hod

odpadá

ANJ

III (AjVa)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

I

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(Čp)

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(Hb)

II

2.hod

MAT

 

(1C)

supluje

Semerádová Eva

(Má)

 

3.hod

CJL

 

(3C)

supluje

Holubová Miroslava

(Má)

 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(Hb)

 

6.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Bá)

 

6.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

III

5.hod

ANJ

AjVa

 

odpadá

 

(Val)

 

5.hod

ANJ

AjCf

 

odpadá

 

(Cf)

 

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Su)

 

8.hod

OBV

   

odpadá

 

(Hb)

IV

4.hod

CHE

 

(2A)

supluje

Hudečková Zuzana

(Má)

 

5.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Lu)

 

5.hod

NEJ

Nej

 

odpadá

 

(Ms)

 

6.hod

VYV

   

odpadá

 

(GA)

 

8.hod

FYZ

AjCf

 

přesun >>

 

na 29.11. 9.hod

1

5.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ča)

 

6.hod

MAT

AjOb

 

odpadá

 

(Jr)

 

6.hod

ICT

AjFj

 

odpadá

 

(Ho)

V

4.hod

NEJ

NjŘí

(3C)

spojí

Řehoutová Dana

(Ří)

 

5.hod

CJL

AjCf

 

odpadá

 

(Ře)

 

5.hod

ICT

AjVa

 

odpadá

 

(Su)

 

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Sp)

 

8.hod

BIO

AjCf

 

odpadá

 

(Cy)

 

9.hod

BIO

AjCf

 

odpadá

 

(Cy)

2

1.hod

VYV

Vyv

 

odpadá

 

(GA)

 

2.hod

VYV

Vyv

 

odpadá

 

(GA)

 

5.hod

CJL

AjKr

 

odpadá

 

(EČ)

 

5.hod

ANJ

AjFj

 

odpadá

 

(Fj)

 

6.hod

CJL

AjFj

 

odpadá

 

(EČ)

 

6.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

 

8.hod

ICT

AjKr

 

odpadá

 

(Su)

 

8.hod

CHE

AjFj

 

odpadá

 

(Hu)

 

9.hod

ICT

AjKr

 

odpadá

 

(Su)

 

9.hod

CHE

AjFj

 

odpadá

 

(Hu)

VI

2.hod

FRJ

Frj

(2B)

změna

Pergeltová Drahomíra

 
 

2.hod

NEJ

Nej

(2B)

spojí

Pergeltová Drahomíra

(Ří)

 

5.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Šc)

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hu)

 

6.hod

BIO

   

odpadá

 

(Hl)

3

1.hod

NEJ

NjŘí

 

odpadá

 

(Ří)

 

5.hod

ANJ

NjMs

 

odpadá

 

(Ob)

 

5.hod

ANJ

NjŘí

 

odpadá

 

(Kr)

 

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mu)

 

8.hod

CJL

   

odpadá

 

(Be)

 

9.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Be)

VII

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(Šr)

 

6.hod

ANJ

AjCf

 

odpadá

 

(Cf)

 

6.hod

ANJ

AjFj

 

odpadá

 

(Fj)

 

8.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Lu)

 

8.hod

NEJ

NjŘí

 

odpadá

 

(Ří)

 

8.hod

NEJ

NjŘe

 

odpadá

 

(Ře)

 

9.hod

CJL

   

odpadá

 

(EČ)

4

3.hod

NEJ

NjŘí

(ZEL)

spojí

Mäsiarová Aneta

(Ří)

 

5.hod

SCB

aScb

 

odpadá

 

(Cy)

 

5.hod

SCD

aScd

 

odpadá

 

(Sp)

 

5.hod

SCM

aScm

 

odpadá

 

(Se)

 

5.hod

EST

aEst

 

odpadá

 

(Mj)

 

6.hod

CJL

AjFj

 

odpadá

 

(Be)

 

6.hod

ANJ

AjOb

 

odpadá

 

(Ob)

 

8.hod

KAJ

kAJO

 

odpadá

 

(Ob)

 

8.hod

KAJ

kAJF

 

odpadá

 

(Fj)

 

8.hod

NKAJ

nKAJ

 

odpadá

 

(Fj)

 

9.hod

KAJ

kAJO

 

odpadá

 

(Ob)

 

9.hod

KAJ

kAJF

 

odpadá

 

(Fj)

 

9.hod

NKAJ

nKAJ

 

odpadá

 

(Fj)

VIII

5.hod

SCB

aScb

 

odpadá

 

(Cy)

 

5.hod

SCD

aScd

 

odpadá

 

(Sp)

 

5.hod

SCM

aScm

 

odpadá

 

(Se)

 

5.hod

EST

aEst

 

odpadá

 

(Mj)

 

6.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Pg)

 

6.hod

NEJ

Nej

 

odpadá

 

(Ře)

 

Zpracováno v systému Bakaláři