Novinky

Konec provozu e-mailových schránek

7. 7. 9

Z kapacitních důvodů budou od 15. srpna 2009 ZRUŠENY všechny e-mailové schránky žáků zřízené na doméně gymkc.cz. Tyto schránky mají tvar uživatel@gymkc.cz. Vzhledem k počtu schránek a množství nevyžádané pošty docházející na doménu gymkc.cz jsme se rozhodli pro zrušení žákovských e-mailových schránek.

Zazálohujte si prosím své zprávy do poloviny srpna, po 15.8. nebudou již dostupné. V případě nutnosti je možné k Vaší bývalé schránce vytvořit takzvané přesměrování (zprávy odeslané na Vaši schránku uživatel@gymkc.cz budou přeposlány na jinou e-mailovou adresu, např. uživatel@seznam.cz. Pokud si přejete nastavit přesměrování, dejte prosím vědět na maila webmaster@gymkc.cz)

Zrušení schránek se netýká schránek založených po 30.7.2009. Ty jsou provozovány na jiných server a poznáte je snadno - adresy mají tvar: uživatel@gymkc.net. Ani e-mailů učitelů se toto opatření nedotkne.

E-mailové schránky a doménu gymkc.cz od září 2009 převádíme k jinému hostingu a hromadný převod současných 274 poštovních schránek není možný.

[vložil: Daniel HOŠEK ]