Kronika

Češka Strejčková: Řídí kombajn a je 3. nejkrásnější Miss Tourism na světě

29.12.2010

[Blesk, 29. 12. 2010] Český modeling slaví mezinárodní úspěch. Jednadvacetiletá Češka Barbora Strejčková získala titul druhé vicemiss na prestižní soutěži krásy Miss Tourism International, která se konala v Číně. Bára neoslnila jen svou krásou, ale také nevšedními dovednostmi.

Česká krasavice, která byla v Číně, kde se soutěž konala, označována za "slovanský typ", vybojovala titul 2. vicemiss Tourism International v konkurenci 53 finalistek soutěže z celého světa.

Barbora bezprostředně po soutěži dostala tolik pracovních nabídek, že se v Číně plánuje na nějakou dobu zdržet. Hned po skončení soutěže dokonce odjela natáčet pro čínskou TV show silvestrovský pořad.

Místo dovolených u moře brázdí Čechy kombajnem

Soutěž byla velmi ostře sledována celou čínskou veřejností. A nejen jí. Až to trochu připomíná pověstného Velkého bratra, ale jelikož se soutěž konala v komunistické Číně, není se čemu divit. Dívky totiž prý porota sledovala tajnou kamerou, i když o tom nevěděly, na co mnohé z nich jistě doplatily.

Netradiční byly také disciplíny této soutěže krásy. Jedním z mnoha úkolů finalistek bylo zasadit strom, s čímž naše finalistka problém rozhodně neměla. Jejím koníčkem je mezi jinými také řízení kombajnu na venkovském statku, kam jezdí trávit letní prázdniny. Některé zhýčkané české modelky by se od takové Miss měly co učit.


související články: miss úspěch